Niedostatek pieniędzy wydaje się nieobcym problemem. Ogromne wydatki tudzież wysokie ceny powodują, że niejednokrotnie nie mamy wystarczająco wiele środków finansowych by wyjść na prostą. Wtedy poszukujemy złotego środka.
biznesmeni
Przeważnie idziemy do banku komercyjnego, gdyż pierwsza myśl może być takowa by dostać kredyt. Aczkolwiek nie zawsze banki akceptują wypisane formularze pożyczkowe. Jeżeli jesteśmy dłużnikami a tym bardziej jeśli nie oddajemy w określonym terminie własnych pożyczek, analitycy bankowi nie dają pozwolenia na zagwarantowanie pożyczkobiorcom pieniędzy. Wtenczas zostają nam instytucje pozabankowe, jakie oferują słynne chwilówki. Jednak nawet takowe instytucje analizują swoich klientów w bazach BIG i KRD i jeśli mamy pejoratywny wpis w bazach wówczas moglibyśmy nie uzyskać pożyczki pozabankowej. Jest jednak wciąż trzecia opcja. Jeżeli jesteśmy właścicielami pojazdu, wtenczas będziemy mogli wnioskować o kredyt pod zastaw auta. Rzecz jasna wiadomy wóz musi nie znajdować się pod zastawem. Firm oferujących takiego rodzaju pożyczki jest mnóstwo, ale tylko Autogotówka udziela pożyczki pod zastaw wozu bez wymogu jego pozostawiania.
finansowanie

Sposób na kłopoty finansowe

Jednostka Autogotówka, jaka na niniejszej stronie www sprawdź propozycje autogotowka prezentuje swoje produkty, istnieje na rynku kredytowym od lat 90-tych. Udziela kredyty pod zastaw auta bez przymusu jego przerejestrowania. Dysponujący autem wciąż tym samochodem jeździ, z kolei wysokość pożyczki jest zależna zasadniczo od stanu środka lokomocji. Aby wnioskować o owe pożyczki trzeba posiadać dowód rejestracyjny, kartę badań wozu oraz OC. Czas istnienia auta nie jest kluczowy, jednak oczywiście musi być na chodzie. Tymczasem nie będzie niezbędna polisa Autocasco plus zostawienie naszego auta w siedzibie firmy.

Kredyt drogą telefoniczną

Jeśli zdecydujemy się na pożyczki pod zastaw auta, trzeba zadzwonić do firmy i dogadać detale zobowiązania. Pieniądze uzyskamy na konto ewentualnie bezpośrednio do portfela podczas podpisywania umowy. Pożyczkobiorca nie musi być potwierdzany w bazie BIK albowiem auto to po prostu gwarancja pożyczki. Jej wysokość może wynosić zazwyczaj do 50 % ceny wozu a środki trzeba zwrócić po 2,5 roku. Co najważniejsze wóz przez cały okres spłaty jest u właściciela.
wolność