Otrzymaliśmy pożyczkę hipoteczną

Wespół z moim mężem kwaterowaliśmy przez parę lat w domu rodziców. Mimo że przestrzeni okazało się być sporo to potrzebowaliśmy własnego domu. Na nieszczęście nie posiadaliśmy tyle środków by aplikować o zobowiązanie. Toteż oboje znaleźliśmy intratne zawody. Partner pozyskał posadę w fabryce projektującej komputery zaś ja dostałam wolne miejsce w gabinecie spa.

taras i okno
W ciągu dwóch lat odkładaliśmy pieniądze. Czasami bywało bardzo przytłaczająco, jako że nie byliśmy stanie wyruszać na odpoczynek ani kupować sobie kosztownych produktów. Uzyskaliśmy pomoc od mojego taty jednakże zdawaliśmy sobie sprawę, że za jakiś czas mogłoby być nam ciasno, kiedy pojawi się nowy członek rodziny. Po jakiś czas ciułania pieniędzy byliśmy w stanie nagromadzić należytą sumę. W następnej kolejności pojechaliśmy żeby przejrzeć mieszkania. Chcieliśmy kupić nieduże lokum niedaleko jednej z dzielnic Poznania. Stwierdziliśmy, że parę apartamentów może być należytym założeniem.
czerwony pokój

Wytypowaliśmy własne m a następnie udaliśmy się do instytucji bankowej

Kiedy wyłowiliśmy właściwe lokum, należało udać się do oddziału banku. Wnioskowaliśmy o pożyczkę hipoteczną w PKO BP, jako że propozycje były nader opłacalne. Czekaliśmy na decyzję 4 tyg. Po pewnym czasie zadzwonił konsultant i obwieścił, że uzyskaliśmy pożyczkę. Byliśmy niesłychanie usatysfakcjonowani. Kiedy otrzymaliśmy pieniądze trzeba było zrealizować małą renowację naszego lokum. Musieliśmy wstawić nowe okna, w związku z tym wypatrzyłam w online firmę, która dostarcza odpowiednie okna. Wyselekcjonowaliśmy oknaoptimus.eu okna aluminiowe, zaś po 4 tyg. przyjechała zespół a następnie zamontowała kupione okna. Później nabyliśmy meble i położyliśmy nowe kafelki. Minął miesiąc i nowe mieszkanko prezentowało się cudownie. Mogliśmy się nareszcie odejść od teściów.
okno na basen

Mamy idealne gniazdko dla nas dwojga

Należące do nas mieszkanie wydaje się naprawdę śliczne. Kredyt umożliwił urealnić pomysły. Wespół z współmałżonkiem regularnie spędzamy czas w naszym mieszkaniu. Zapoznaliśmy także wiele ludzi. Zdaje sobie sprawę, że podpisanie kredytu okazało się dobrym założeniem. Chociaż teraz musimy żeby regulować co miesiąc transzę kredytu, to mamy swe własne gniazdko. W przyszłości chcemy odmłodzić łazienkę jak i również nabyć meble do kuchni. O ile odłożone pieniądze nam to zapewnią to także zainstalujemy saunę. Sądzę, że koniec końców będzie bajecznie.