Własny dom wczasowy czyli zaspokojone pragnienie

Kilka lat temu zaplanowaliśmy, że stworzymy ośrodek wczasowy. Zgromadziliśmy pieniądze ze sprzedaży dwóch domów, które uzyskałam po dziadkach, wskutek tego przyszedł mi do głowy ów pomysł. W pierwszej chwili mąż okazał się być niechętny albowiem twierdził, że to kosztowne.

Niemniej jednak po kilku dniach wspólnie postanowiliśmy o wcieleniu w życie tego planu. Zamieszkujemy w Białowieży w niedużej miejscowości. Reflektowaliśmy by stworzyć pensjonat wypoczynku dla tych mających ochotę urwać się od powszednich powinności. Wskutek tego zakupiliśmy obszar na budowę niedaleko kompleksu leśnego. Wcześniej udaliśmy się do Getin Banku aby wnioskować o kredyt. Kiedy uzyskaliśmy środki zaczęliśmy stawianie ośrodka. Początkowo miały powstać pensjonat jak i również 5 drewnianych chatek. Oprócz tego utworzyliśmy altanki oraz piękne ogrody.
okna

Dom wczasowy wzniesiony był niezmiernie szybko

Centralnym tematem miał być pensjonat, w jakim kwaterowaliby wizytujący z różnych miast. Potrzebowaliśmy aby miał 8 pomieszczeń. Początkowo nabyliśmy surowce a potem wykupiliśmy drużynę, jaka miała wcielić w życie wspólny plan. Po postawieniu konstrukcji budynku musieliśmy zainstalować okna. Miało być około trzydzieści okien. Dlatego wypatrywałam solidnej instytucji, jaka realizuje tak duże zamówienia. Koleżanka zaproponowała mojej osobie https://www.oknaoptimus.eu/. Porozmawiałam z pracownikiem jednostki a następnie wynegocjowaliśmy szczegóły. Po pewnym czasie przywieziono zamówienie a następnie wstawiono je w budynku. Wybrałam się do IKEI i zakupiłam wyposażenie a także przydatne narzędzia. W meblowaniu apartamentów pomagała mi rodzina. Po kilkunastu miesiącach byliśmy w stanie zaprosić urlopowiczów do naszego pensjonatu.

Relaks na tle natury

Pensjonat położony jest blisko rezerwatu przyrody. W koło okazuje się być cicho natomiast w wyniku tego, że jezdnie leżą dalej, nie doświadczymy hałasu. Wizytujący mają możliwość korzystać z uroków natury. Milusińscy fajnie się relaksują, mają sposobność spędzać czas nad wodą natomiast opiekunowie nie są zmuszeni się niepokoić o swoje dzieci. Niedługo chcemy wydać pieniądze na stworzenie gabinetu odnowy oraz urządzanie wakacji dla dzieci. Profit z naszego przedsięwzięcia okazał się duży wobec tego zdołamy powierzyć pieniądze w poszerzenie hotelu.
okna w budynku