Wandkork

Frapujące wnętrza własnych domów i schronień to komplet wyselekcjonowanych przez nas modułów strojnych i wykończeniowych naszego lokum. Opcją dla ścian oklejonych tapetą, lub grysem lub zwyczajnie ścian malowanych jest wandkork, jest to materiał zakładany na ścianę i powodujący, że przedstawiona nim ściana jest wyjątkowa, innowacyjna i jedyna w swoim stylu.

Aranżacja naszego budynku mieszkalnego, może określać z góry zaistnienie takich ścian w gabinecie, kuchni, salonie, ściany pokryte korkiem aranżują w domu fantastyczny mikroklimat, korek izoluje gabinet a pokryty woskiem sprawia, że w miejscach o dużym nasileniu ruchu z ulicy, unoszące się opary syfu nie przyczepiają się na dobre do ścian. Łatwo idzie taką ścianę wytrzeć chusteczką czy ściereczką i nie wchłaniamy w domu kurzu.
Proponowany jest nad wyraz spory wybór wzorów, faktur i odcieni, można wybrać według swego uznania i przystosować do resztki zaaranżowanego już wnętrza.
kork
Korek to 100% natury i ekologii, odczuwamy to w 100%100 procentach w pomieszczeniach, gdzie użyto korek na ścianach. Nader cieszący się popularnością nie tylko w domach i mieszkaniach znalazł swoje miejsce także w biurach. Miejsca gdzie ściany pokryte są materiałem wandkork to pomieszczenia izolowane i stonowane, jedyne w swoim rodzaju i bezprecedensowe, posiadające własny styl architektoniczny w tym duże cechy estetyczne i pożyteczne.
Używany korek jest fenomenalnej jakości, ściany bardzo długo wytrzymują, nie modyfikujemy ich struktur przez długi termin, proste są w konserwacji i utrzymaniu higieny oraz odporne na wszelakiego rodzaju niesprzyjające warunki.
Nasze mieszkanie z wyłożonymi korkiem ścianami dostaje od nas własny, wyjątkowy look, apartament ma pomieszczenia wyjątkowe, a przy tym nadzwyczaj przyjemne i innowacyjne. My natomiast sami w takowym domu czujemy oryginalną atmosferę i bardzo fajnie spędzamy w nim czas.