Izolowanie dachu – London Insulation

London Insulation to brytyjska instytucja o umocnionej pozycji na rynku, wykonująca zadania z zakresu izolacji dachów przy zastosowaniu prekursorskich artykułów marki H2Foam od instytucji Icynene.

London Insulation to nade wszystko wspaniała jakość i radość milionów interesantów, jacy im zawierzyli. W trosce o domy interesantów, stale doskonalą swoje wytwory i szukają nowych, lepszych rozwiązań montażowych. Te izolacje są doskonale wodoszczelne, o dobrej gęstości, a pianki montażowe złożone są ze szczególnych jednostek, umożliwiających drobiazgowe wypełnienie powierzchni między krokwiami dachowymi, stalą i innymi powierzchniami.
iycene
Produkty zaprojektowane poprzez Icynene są doskonałe do każdej izolacji dachowej, gdyż:

  • nie posiadają zagrażających zdrowiu gazów, tak jak w innych piankach poliuretanowych,
  • pozostają sprężyste,
  • w życiu nie tracą swojego kształtu,
  • wypełniają zupełnie pęknięcia i przerwy,
  • są oddychające,
  • mają idealne atrybuty techniczne i akustyczne,
  • zachodzi zerowe niebezpieczeństwo akumulacji.

Piankowe wyroby izolacyjne w sprayu od Icynene wspomogły zdefiniować europejskie standardy w ociepleniach dachów. Skutecznie umieją one zatarasować wszelkie odgłosy i mroźne powietrze, a do tego są bezpieczne dla zdrowia, bezwonne, trwałe i ogromnie sprawne.
Do tej chwili asortyment H2Foam został wykorzystany w wielu krajach na całym świecie do planów mieszkaniowych i handlowych. Marka ta została przykładem dla odrębnych fabrykantów, dążących do zapewnienia swym produktom niezawodności i innowacyjności w jednym.
izolacja
Przez ponad 30 lat stały rozwój techniki i kolektywna praca wielu osób, umożliwiły wykonać rezultat doskonały dla dowolnego nabywcy.
Stosowanie tego rodzaju pianki umozliwia osiągnięcie oszczędności w grzaniu mniej więcej 50%. W szczególności w miesiącach zimowych można docenić, jak strzegą one dom przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi. Oprócz wpływają one na jakość powietrza w pomieszczeniach, stanowiąc nadzwyczajnie efektywną barierę dla brudu i wszelakich drobnoustrojów, w tym alergenów, jak: pyłki, kurze. Kolejną wartością tego artykułu jest ponadprzeciętna elastyczność. Toleruje on nawet sezonowe ruchy domu, nie tracąc przy tym nic ze swych uszczelniających właściwości. Pianka nie przyjmuje wody ani nie powstrzymuje wilgotności, co pozwala ustrzec przed powstawaniem wilgoci i grzybów na ścianach domu.
Pianka
Na wszystkie swe instalacje instytucja daje 25-letnią porękę.